fbpx
Školenia a poradenské služby IOM pre zamestnávateľov

Online školenia IOM: Pobyt a zamestnávanie cudzincov na Slovensku

  1. Školenie sa uskutoční, ak sa naň prihlási minimálne 10 účastníkov. Ak sa na školenie prihlási menej ako 10 účastníkov, ponúkneme vám iný termín školenia, alebo vám vrátime účastnícky poplatok.
  2. Uzávierka prihlášok je 7 dní pred termínom školenia. Prihlášky po tomto termíne s nami konzultujte e-mailom alebo telefonicky.
  3. Potvrdenie o vašej účasti vo vybranom termíne, informácie o technickom zabezpečení školenia a podrobný program vám poskytneme najneskôr 7 dní pred konaním školenia.
  4. Platbu vykonajte pod variabilným symbolom uvedeným v potvrdzovacom e-maile, resp. zálohovej faktúre do 7 dní od ich doručenia. Vašu prihlášku budeme považovať za záväznú až po pripísaní platby na náš bankový účet. Daňový doklad vám odovzdáme v deň konania školenia.
  5. Cena školenia zahŕňa školiace materiály (prezentácie).
  6. Storno podmienky: Účasť na školení je nutné zrušiť písomne. V prípade zrušenia platia tieto storno podmienky: pri zrušení viac ako 14 dní pred konaním školenia je storno poplatok 50 % z ceny školenia, po tomto termíne je to 100 % z ceny.

Viac informácií vám poskytneme na:

E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.